Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ilyen száraz a bőröm?

Mitől lehet ilyen száraz a bőröm?

Figyelt kérdés

A szemöldököm alatti rész,hámlani kezdett,illetve ahol hámlik,be is pirosodott. Illetve a szemöldököm közt is elkezdett már,meg a szám környékénél is. Hiába kenem be,hiába iszok meg napi 3 liter folyadékot(tea,szénsavmentes ásványvíz),hiába iszok meg napi 1 csésze lugosító teát,akkor is. Csokit már nagyon régen ettem,kakaót szintén régen ittam,nem eszek fűszeres ételeket,marhahúst talán ha 3 héten 1-szer,rengeteg fehérjét eszek(túró,natúrjoghurt,kefir,néha egy-egy pohár tej),nem eszek sem cukrot,sem fehér lisztes ételeket,és az esetek 80%-ban olívaolajat használok. Sok gyümölcsöt eszek(eper,alma,málna,stb.),meg zöldségeket is,eléggé változatosan táplálkozom.

Mitől lehet? Mit tegyek,hogy elmúljon?

Előre is köszönöm az értelmes,hasznos válaszokat! :)



2013. júl. 3. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A külsõleg látszó, bárki által észrevehetõ tünetek


Szemöldökök, orrszárnyak kanyarulatai:

Tünet: Gyulladt, eres, hámló, korpás, seborrheás képlet

Ok: Vastagbél máj és lépkanyar fel fel lángoló krónikus gyulladása.

2013. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még a víz is levert,ahogy elolvastam.

És ezt mitől kaphattam? :O

2013. júl. 3. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!