Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi lesz velem, ha kiderül,...

Mi lesz velem, ha kiderül, hogy lisztérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Orvosi vizsgálatok folyamatban, még nem mondták ki a végső szót, de ha tényleg lisztérzékeny vagyok, akkor az a halálos ítélettel egyenlő számomra. Nincs munkám, így gyakorlatilag kenyéren és olcsó parizeren élek (néha olcsó tejjel), nem engedhetem meg magamnak a diétát. Mi lesz így velem?
2013. júl. 31. 19:36
 1/4 anonim válasza:
Nem fogok újat mondani, tudod magadtól is: hacsak nem vagy _valóban_, fizikailag is munkaképtelen, akkor dolgozni kell. Ha már régóta keresel és nem találsz a képzettségednek vagy vágyaidnak megfelelő munkát, akkor ideiglenesen elmehetsz akár Mekibe vagy hasonló helyre is; lesz miből kaját venni (rendeset, nem olyat amit ott adnak), és közben azért tudod a jobb munka keresését is folytatni.
2013. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolom a gluténérzékenységre gondolsz. Gluténmentes lisztből készült izéket ehetsz, de az is drágább mint a búzalisztkenyér.
2013. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat; a meki felejtős, mert az étolajra allergiás vagyok. Eddig ami munkák lettek volna, az majdnem mind olyan, hogy éjszakai munkavégzés, amit megint csak nem vállalok. Volt persze kamu hirdetés is bőven, átverés, lehúzás meg minden, amit csak el lehet képzelni, meg amit nem. Munkaügyi hivatal nem is tudom, minek van. És ha kiderül, hogy tényleg beteg vagyok, majd csettintésre lesz munkám?
2013. aug. 2. 13:44
 4/4 anonim válasza:
Felnőtt ember vagy. Nyilván ha rá leszel szorulva (persze ne legyél), akkor kompromisszumot kötsz, és - IDEIGLENESEN - elvállalsz olyan munkát is, amit most még nem vagy hajlandó. Ideiglenesen, amíg nem találsz jobbat.
2013. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!