Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 2 éves kisfiam valószínű,...

2 éves kisfiam valószínű, hogy tej és lisztérzékeny, ettől befulladhat? Kapnék rá emelt családit ill. közgyógyot?

Figyelt kérdés
Kéthetente szükségünk van ventolinra,kórházba is voltunk intenzíven!Asztmatikus befulladása van,szerintem asztmás is(terhelésre szintén köhögési rohamot kap)

2013. máj. 22. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól nem fullad be, mert tej és lisztérzékeny, lehet élni kenyér és tej nélkül.

Az asztma már más kérdés.

2013. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tej és lisztérzékenységnél a hasa menne, nem befulladna.
2013. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nekünk a doki azt mondta hogy befulladhat!Lehet hogy az asztmát felerősíti az allergia!
2013. máj. 22. 16:18
 4/5 anonim válasza:
Én is lisztérzékeny vagyok - voltam tejcukoré. is , csak kinőttem - és igen, simán be lehet tőle fulladni, ha nincs tartva a diéta. Az egyik válsaszoló részben igazat mondott, de nem ennyi az egész. Nem csak a hasa menne/mehetne, hányhatna, kiütései lehetnének, fáradékony lehetne, nem tudna rendesen koncentrálni, hajhullás, vékonyság, rengeteg dolog van amit a lisztérzékenység okoz. S lisztérzékeny mellett aszthmás is vagyok, de csak terhelésre. Emelt családit a lisztérzékenységre és az aszthmára is lehet kapni :) Remélem segítettem!
2013. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Ezernyi tünetet produkál a tej és lisztfogyasztás, továbbá mindenki érzékeny rájuk csak nem mindenki adja a tipikus tüneteket. Nem számít.


Mindenképpen tej és gabonamentesen kell étkezni, ez az 1. lecke az életben.. nagyon fontos dolog.


Meg kell nézni, hogy így is maradnak-e a tünetek. Az allergiák, asztma erős összefüggésben áll a tej és gabonafogyasztással.. senki sem mondta (remélem) hogy ilyeneket egyetek zöldségek helyett, húsok helyett.

Segíthet az is, ha minden hüvelyest, krumplit szintén lekerültök. Egy részt nem élelmiszerek (!) másrészt áteresztő bél szindrómát okoznak. Ez a sérült bél állapot pedig rengeteg betegség, allergia alapja.. :(

2013. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!