Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitol lehetnek a fenekemen,...

Mitol lehetnek a fenekemen, hatamon, hasamon piros allergias kiutesek? Olyan mintha megcsipett volna a szunyog es megdagadt!

Figyelt kérdés
Veszelyes lehet ez? Csak kicsit viszkettek amikor kijottek,de mar nem viszket. Eleg nagy gobok,mintha szunyog csipett volna meg. Lehet a meleg miatt is?
2013. aug. 9. 08:13
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy a meleg miatt van. Próbálj letusolni és töröld át magad szódabikarbónás vízzel, öltözz szellősen, kerüld a műszálas cuccokat.
2013. aug. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a melegtől,de meg is csíphetett valami.Sőt egyéb allergiás kiütés is lehet. Igyál Calcium pezsgőtablettát 3-4 x naponta és légy türelmes. A meglévő kiütések "lefutási ideje" 1 hét is lehet. Ha ezalatt nem gyógyulsz,akkor menj orvoshoz. És nem veszélyes.
2013. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pont ilyen jött elő nálam is pár napja erős piros foltokkal tele voltam, én kamillás puderral szórtam be 3-4 nap után halványodott el.
2013. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2013. aug. 9. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!