Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A minap megcsípett 1 méhecske...

A minap megcsípett 1 méhecske már majdnem 5 napja nagyon piros és kb 5 cm-es mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kend be ecettel, meg fenistillel, de mivel már 5. napja piros és nagy, szerintem jobb lenne, ha felkeresnéd az orvosod, mert ez nem maradhat így:S Engem is megcsípett 2 hete egy, de az kb. fél nap alatt eltűnt:)
2011. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi!

anyám szerint biztos allergiás vagyok a méhcsípésre

2011. aug. 26. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Biztosan nem vagy allergiás! Perceken belül torokvizenyőd lett volna! Akkor gyorsan szteroid injekció kell, nehogy megfúlj.


Engem megcsípett egy bögöly pár hete. A jobb térdhajlatomban. Több, mint egy hétig volt ott, úgy, hogy voltam dokinál, és ittam a Calciumot+kentem Fenistillel.


Az, hogy 5 napja látszik, teljesen normális, majd elmúlik. Az a fontos, hogyha viszket, kend be, ne vakard, mert úgy terjed a méreg! Tegyél rá félbevágott hagymát!

2011. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hagymás megoldást ma kipróbálom
2011. aug. 27. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!