Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Káros-e a szteroidos orrspray...

Betty333 kérdése:

Káros-e a szteroidos orrspray mindennapi használatra?

Figyelt kérdés

2 éve már állandóan be van dugulva az orrom, néha csak kicsit, néha teljesen. Orrkagylóval tavaj műtöttek, nem sokat használt. A doki Omnarist: szeroidos orrsprayt irt fel és azt mondta hogy minden nap kell használnom.

Ugy tudom elég káros hatása van hosszú távon, ezért inkább nem használom. Mindenféle naturális kezelést próbáltam, de egyik sem segített igazán. Ami segítene az nagy valószínűséggel egy környezet változás, de ez nem könnyű és nem is olcsó kivitelezni. De ha minden kötél szakad...



2013. aug. 26. 11:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én ugyan még nem használtam ilyen orrsprayt, de azt tudom, hogy általában 2 hétnél tovább nem szabad használni. Kell egy kis szünetet tartani, hogy nehogy elhaljon az orr nyálkahártyád, amiért kevés vért kap... Remélem tudtam segíteni.
2013. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
káros bizony
2013. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta, hogy minden 4 hónap után tastsak 2 hét szünetet, akkor nem fog károsodni. Valahogy ezt nehéz elhinni.
2013. aug. 26. 13:41
 4/11 anonim válasza:
A tonimert orrspray nem káros, használd inkább azt, az erre is jó
2013. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
megnéztem ezt a tonimert, sós viz. Pont ezt még nem próbéltam, de més mindenféle sósvizes sprayeket igen, magam is csinálok néha, de szinte semmit nem ér.
2013. aug. 27. 05:41
 6/11 anonim ***** válasza:
próbáld ezzel váltogatni ... régi orrcsepp, az orvosok már többnyire el is feledkeztek róla, viszont órákra megszünteti a dugulást [link]
2013. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez tutti hatásos, de 3 napnál tovább nem lehet használni, akkor meg mit érek vele.
2013. aug. 27. 09:51
 8/11 anonim ***** válasza:
egy hetet azért lehet ... és legalább nem szteroidos
2013. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szia,allergia esetében más a helyzet.én is allergiás vagyok és muszáj minden nap szteroidos orrsprayt használnom,a hagyományosoknál van az h 2 hét után nem lehet használni,de ami allergiára van az teljesen más.Tény,hogy egyik gyógyszer sem egészséges,hanem mindegyik károsítja az embert.
2013. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldtem privit...köszi!
2016. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!