Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok olyan orrsprayt ajánlan...

Luna Lovel kérdése:

Tudtok olyan orrsprayt ajánlani ami nem szárítja ki az orrnyálkahártyát?

Figyelt kérdés
Nátha/torokgyulladás szerű betegségem van és ha nem állok (azaz éppen ülök vagy fekszek) mindig bedugul az orrom. Alig kapok levegőt és közben folyamatosan fújni is kell. Nem tudok aludni tőle.. Sokszor csak az egyik orrlyukamon kapok levegőt, így az nagyon kiszárad és fáj lélegezni. Sok orrsprayt használtam már, de vagy nem szüntették meg a dugulást, vagy szörnyen kiszárították az orrom és nagyon fájt levegőt venni. Ti tudtok olyan sprayt, ami megszünteti a dugulást de nem szárítja ki az orrot?

2013. máj. 25. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sós víz bevált, most már csak ezt használom ha náthás vagyok, egy deci langyos vízbe teszek csipetnyi sót, jól elkeverem és felszippantok belőle a markomból egyik, majd másik orrlyukba, a dugulást is megszünteti és nincs káros mellékhatása. Napi 3-nál többször ezt se csináld.
2013. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik szárít., mert azzal hat, hogy az ereket szűkíti. Esetleg mentolos szerekkel próbálkozhatsz, de azok nem mindig elég hatásosak. Nekem bevált a patikában kapható Amol. Csak a gőzét, páráját kell belélegezni / az orrnyílásod alatt "benedvesíted" vele.
2013. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!