Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Már napok óta (máig csak...

Meréxke kérdése:

Már napok óta (máig csak esténként, de ma már nappal is) torkomban, mellek között hatalmas gombócok érzete, ritkábban a hátam közepén is érzem. Sokszor vizet is nehezen tudom lenyelni. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
mellek között? belülről érzed mintha ott lenne vagy külsőleg is?
2013. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy probléma esélye fennállhat.
2013. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gombóc érzés a torokban, amely nem állandó = pszichikai probléma. Magyarul nincs ott semmi csak állandóan figyelgeted magad.
2013. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Így van,valószínűleg ez pszichésen jelentkezik. A pajzsmirigy nem ér le a mellek közé,annak szorítását,gombócát feljebb a nyakadnál éreznéd.

De esetleg szóba jöhet reflux is.

2013. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen, belülről érzem, torkomban, mellek között. Mikor "megjelentek" próbáltam vizet inni, de nem ment le, keményen fulladoztam. Ilyenkor már nem merek inni sem.

Pajzsmirigy vizsgálaton voltam, minden jó volt. Gégészeten azt mondták nincs szűkület.

2013. aug. 29. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen van,vegyél be enyhe nyugtatót és megszűnik a panaszod. Persze ez nem azt jelenti,h azon élj,de ha nagyon "rosszul" vagy nyugodtan beveheted,ettől még nem szoksz rá.
2013. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak igaza van.Mikor ilyen van nyugodtan be lehet venni egyet. Semmi bajod nem lesz tőle, csak jobban leszel.
2013. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jövőhéten orvos visszajön szabiról, elmegyek hozzá és megbeszélem vele.

2013. aug. 29. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!