Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Glutén érzékeny lennék?

Glutén érzékeny lennék?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem eszem sok glutén tartalmú ételt. Hetente azért pár alkalommal előfordul, hogy olyat eszek, amit eleve nem szoktam pl szendvics hétvégente,1-2 nap 1-1 alkalommal péksüti. 2 napja sok glutén tartalmú ételt ettem, pl magvas müzli, zabpehely, teljes kiőrlésű rozskenyér, 3 fehérlisztes zsemle. 2 napja hasmenésem van, tegnap úgy puffadtam, mint még soha. Ez lehet ennek a tünete? Mit kellene tennem, hogy kiderüljön?
2013. szept. 27. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

elmész orvoshoz és elküld vékonybél tükrözésre...

én ezt kihagytam mivel szörnyű macera és többször kell megcsinálni és mondták hogy még így sem biztos az eredmény


vagy megpróbálod elkerülni a glutént amennyire lehet bajod nem lesz tőle

2013. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem nem küldtek el egyből tükrőzésre, csak vér és székletvizsgálatra. Az negatív lett, így tovább nem vizsgáltak.
2013. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!