Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 9 napja szültem, szörnyen fáj...

9 napja szültem, szörnyen fáj a sebem, érzékeny mindenem, de tegnap óta mikor pisilek fáj, ég, mintha fel lennék fázva. Lehet köze a szülés utáni regenerálódáshoz vagy felfázhattam?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lázad van akkor menj el rögtön orvoshoz. De én így is bemennék mert szerintem ennyire azért nem normális. Baj nem lesz belőle ha megkérdezel egy orvost. :)
2013. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sebed fáj és ég pisiléskor vagy a húgycsöved?

Nem volt katéterezés? Lehet, hogy összeszedtél vmi fertőzést...

Menj el dokihoz, akármelyik is fáj! :)

2013. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hazudnék ha azt mondanám mindenem, de konkrétan a húgycsövemre gondoltam. ..és volt katéterezés.. Katéterezésnél nagy az esély a fertőzésre??
2013. júl. 30. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen van esély fertőzésre, nekem is ez volt. Menj el urológiára / nem kell beutaló / mindenképp mert ha fertőzés akkor a vesemedencére húzódhat és az baj. Megnézik, adnak antibiotikumot ha kell. Én is kaptam olyat amit lehet szedni szoptatás mellett is. Egy hét alatt rendbe jött pedig iszonyúan fájt.
2013. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!