Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Létezik-e hogy az antibiotikum...

Létezik-e hogy az antibiotikum után egy héttel az alkoholtól lett kiütéses az egész arcom?

Figyelt kérdés
Egy héttel az antibiotikum befejezese utan elmentem bulizni. Fogyasztottam alkoholt ,másnap az egész arcom homlokom tele lett apró kiütésekkel. Antibiotikum neve cifran valakinek hasonlo tapasztalat?

2013. nov. 4. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a Cifran felezési ideje 7 óra, így nem valószínű, hogy 168 óra múlva még van a véredben. Az alkoholos italok önmagukban is okozhatnak kiütéseket. Ha ismétlődik, mutasd meg bőrgyógyásznak. Nem kell beutaló.
2013. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt a Cefzil után. Befejezése után pár nappal mindkét kezemen, könyökömön és a lábaimon fájdalmas kiütések jelentek meg napokig, elég szörnyű volt.
2022. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!