Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Véres széklet. Lisztérzékenysé...

Véres széklet. Lisztérzékenység? Melyik étellel lehetett a baj?

Figyelt kérdés

Orvosnál voltam.Vizsgáljuk a dolgot. 2 hete diétázom.

Most reggel ismét jelentkezett a véres széklet ,pedig már kezdtem örülni,hogy 4szer vérmentes volt.


Kedd: Extrudált rozs kenyér(rozslisztes)+virsli,alma,puffasztott rizs,Krumplipüré,csirkemell ,répa.

Normál széklet.


Szerda ami újdonság Teljes kiőrlésű rozspelyhes kenyér .

Ezt követően 2szer normális széklet.


Csütörtökön is ettem a rozspelyhes kenyérből és Joghurtos puffasztott rizst, Extrudált teljes kiőrlési kenyér (búzalisztes)


Péntek (ma reggelre) Véres széklet .


Aki ért hozzá,mi válthatta ezt újra ki?


2013. nov. 15. 06:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Azt még hozzáfűzném , hogy iszonyatos fejgörcsöm volt tegnap egész nap .


A teljes kiőrlésű rozskenyérre gyanakszom, de kétségeim vannak a fent leírtak során.

2013. nov. 15. 07:11
 2/17 anonim ***** válasza:
Glutén nem csak a búzában,de a rozsban és az árpában is megtalálható,tehát az sem jó neked. De ráadásul extrudált bőzalisztes kenyeret is ettél, márpedig az extrudálástól nem "szűnik meg" a gluténtartalom.
2013. nov. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Extrudált rozskenyértől semmi bajom nincs.


Ajaj. Azt hittem a rozsos az jó .

2013. nov. 15. 07:57
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha lisztérzékeny vagy, akkor a rozs, az árpa, a búza tiltólistás. Gasztroenteróológusnál voltál? Nézték már, hogy nem vagy-e lisztérzékeny?
2013. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ráadásul a virsli is lehet, hogy glutént tartalmaz, vagyis lisztérzékenyeknek megint csak figyelniük kell, melyik virsli a glutén mentes!
2013. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Kérlek menj el egy természetgyógyászhoz,aki csinál biorezonanciát, ott egyből megmondják hogy mire vagy érzékeny, a véres széklet nem játék, ne kísérletezz, a biorezonancia azonnal kidobja!!!!
2013. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egy húsevő élőlénynek főleg a hús a jó, az embernek még a zöldségek, gyümölcsök is.


Nyilván nem jó a rozskenyér, vagy a joghurtos pufi rizs..

2013. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azóta érdekes alakult az étrendem.


Csak olyat ettem amiben nincs búza,rozs,árpa, igyekeztem kerülni a glutént.


Ettem: natúr csirkemellet, borsót, brassóit,rántotta, milka tejcsoki,répa, natúr sertés szelet,puffasztott rizs(glutén mentes) natúr vagy sok magvas,sonka,banán,alma,pulyka párizsi,Sertés pöri ,hagyma,paradicsom.

Teljesen normálisan távozott az összes.


Majd cézársaláta és 2 harapás (véletlen) pirítóssal.

Ez full véresen távozott.

Itt a sajt , a kenyér, vagy az öntett lehetett a baj?

Mert ebbe aztán liszt nincs.

2013. nov. 21. 09:43
 9/17 A kérdező kommentje:

"Gasztroenteróológusnál voltál?"


Még nem . Hétfőn megyek a dokihoz vissza a kis naplómmal amiben írom mit eszek és ,hogy távozik.


"Kérlek menj el egy természetgyógyászhoz,aki csinál biorezonanciát, ott egyből megmondják hogy mire vagy érzékeny, a véres széklet nem játék, ne kísérletezz, a biorezonancia azonnal kidobja!!!!"



Ez tényleg igaz??

2013. nov. 21. 09:45
 10/17 anonim ***** válasza:

"Majd cézársaláta és 2 harapás (véletlen) pirítóssal.

Ez full véresen távozott.

Itt a sajt , a kenyér, vagy az öntett lehetett a baj?

Mert ebbe aztán liszt nincs."


A kenyér..


Biorezonancia - minek foglalkozunk ilyen vagy jó / vagy nem jó módszerekkel, amikor bizonyítható indirekt módon, hogy minden ember lisztérzékeny. Alapból nem kellene senkinek sem glutént ennie. Ha meg véres széklet van utána.. ettől még ugyan annyira nem kellene enni. Ezen biorezonanciás vagy bármilyen más teszt nem változtat. Lehet kezdeni biopsziás vizsgálatot, antitest vizsgálatot, lehet vizsgálni géneket (na, ugye miket nem tudok? itt van nálam a lisztérzékenyek újsága :D ) de ettől még a gluténérzékenység általános lesz. Legegészségesebb és biztonságosabb elhagyni, és olyan ételt enni helyette ami táplál is :)

2013. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!