Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Véres széklet. Lisztérzékenysé...

Véres széklet. Lisztérzékenység? Melyik étellel lehetett a baj?

Figyelt kérdés

Orvosnál voltam.Vizsgáljuk a dolgot. 2 hete diétázom.

Most reggel ismét jelentkezett a véres széklet ,pedig már kezdtem örülni,hogy 4szer vérmentes volt.


Kedd: Extrudált rozs kenyér(rozslisztes)+virsli,alma,puffasztott rizs,Krumplipüré,csirkemell ,répa.

Normál széklet.


Szerda ami újdonság Teljes kiőrlésű rozspelyhes kenyér .

Ezt követően 2szer normális széklet.


Csütörtökön is ettem a rozspelyhes kenyérből és Joghurtos puffasztott rizst, Extrudált teljes kiőrlési kenyér (búzalisztes)


Péntek (ma reggelre) Véres széklet .


Aki ért hozzá,mi válthatta ezt újra ki?


2013. nov. 15. 06:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Aki érzékeny rá,annak a minimális mennyiség is panaszt okoz. És valóban felesleges a biorezonanciás vizsgálat,ha már "kifigyelted",hogy mit nem bírsz. Ez egy biológiai "teszt",aminél biztosabb nincs. Teljesen mindegy,hogy van róla papírod vagy nincs.
2013. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a pirítós miből van? Nem lisztes? 2 harapás bőven elég, ha gluténérzékeny vagy, hónapok kellenek majd hozzá, hogy kitisztuljon a szervezeted.
2013. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De, lisztes. Csak megfeledkeztem róla miközben elkezdtem enni :/
2013. nov. 21. 14:59
 14/17 anonim ***** válasza:
Megesik, megesik.
2013. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Velem is szokott, szeretek megfeledkezni sörözés közben. De hát az ember is képes tanulni, és gyanítom ha ennyire látványosan kikészít téged a glutén, akkor te sokkal jobb tanuló leszel mint pl. én.

Jó neked, több motivációd lesz az egészséges, vagy legalább a gluténmentes táplálkozás szigorú tartásához.


Ne feledd, a cöliákia nem betegség, hanem egy mérgező anyag okozta erős tünetegyüttes, mint a gomba mérgezés. Mindenkire káros, de van akikre jobban.

2013. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi van veled? Voltál dokinál?
2013. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Találkoztatok olyannal akinek mind a biopszia mind a vérvétel negativ, de ha gluténmentes diétát tart megszűnnek a tünetei?
2016. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!