Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van itt olyan aki most is...

Van itt olyan aki most is allergiás valamire? Mire?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Penész,pollen,poratkak.
2013. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én évszaktól függetlenül allergiás vagyok valamire, amit még nem sikerült orvosi vizsgálattal sem kideríteni. hogy mire. Estefelé elkezd viszketni mindenem, először ott, ahol vékony a bőr, később (ha nem venném be a gyógyszert) már mindenhol. Évek óta így van, viszonylag kevés, de állandóan szedett gyógyszerrel jól karbantartható. Van egy enyhe poratka allergiám, de az orvos azt mondta, ettől ez nem lehet. Próbáltam különféle élelmiszereket elhagyni az étrendemből, ami allergiát okozhat - hatástalanul. Érdekes, de másoknál gyakori allergiám nincs, pl. szénanátha, vagy parlagfű. Hát ez van...
2013. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
akkor mire szeded a gyogyszert,ha nem tudod milyen allergiad van?
2013. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 encsike17 válasza:
Én a sárgadinnyére vagyok nagyon alergiás.
2013. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 nikaa11 ***** válasza:

ha nem kaphatok csokit:-)


amúgy egész évben hol tüsszögök hol nem, heti 1-2szer, de hogy mitől?.... ettől a stressztől ami a világban van.

2013. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valamilyen allergia nálam is kijött a napokban. Két napja szédületesen viszket a szájpadlásom, pedig télen még soha nem fordult elő. Tavasszal és nyár végén szokott viszketni. Ja, ráadásul az idén még ezek is elmaradtak legnagyobb meglepetésemre, és persze örömömre. Most meg kijött így decemberben...
2014. jan. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
penész, alma,méz
2014. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mogyoróra, poratkára, tusfürdőkre, hajszeszekre.
2014. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én szerencsére nem , de van pár ismerősöm , akik ilyenkor is szenvedtek az allergiától, de gyógyszerek helyett gyógynövényekkel megerősítették az immunrendszerüket és már tünetmentesek,vagy csak időnként és enyhébb tüneteik jelentkeznek.Jobbulást.
2014. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 orsolyamaroon válasza:
gyümölcsjoghurtok, bolti tejek, dió, méz, sajtkészítmények.
2014. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!