Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvos kiírt vérvizsgálatra,...

Az orvos kiírt vérvizsgálatra, meg vizeletmintát is kellett adnom, mert allergiás vagyok valamire. Aggódnom kellene? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Véremben nem találtak semmit sem, minden értékem rendben volt. Vizeletemmel sem volt semmilyen gond. Allergiára írt fel nekem kenőcsöt, ami gyorsan el is mulasztja azt. Azt mondta, hogy ha nagyon zavar az allergia, akkor forduljak bőrgyógyászhoz. Azért kiírt engem pluszba egy pajzsmirigyhormon vizsgálatra, mert szerinte az is ludas lehet ebben. Ha akarok menjek el, nem tette kötelezővé. Mondta, hogy ne aggódjak, nincs nagy bajom, a vérből kiderült volna, ha valami nem stimmel. Ezt többször is , mondta, mivel párszor biztos megkérdeztem, hogy ugye tényleg semmi bajom. Lehet, hogy hipochonder vagyok egy csöppet, apám nagyon is az. Tudom, hogy azt mondta, hogy ne aggódjak kutya bajom, de én nagyon aggódok, hogy valami baj van. Holnap után veszik le a vért hormonvizsgálatra. Most minden nap idegeskedek, hogy egészséges vagyok-e. Szerintetek feleslegesen parázok, és nem kicsit, hanem nagyon hipochonder vagyok most?.. mert most képes vagyok mindent beképzelni magamnak. 22F
2012. ápr. 23. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy, és egy picit allergiás. De tavasszal ez természetes. Látod ezért sem kell a doktortól feleslegesen kérdezősködni. Mert talál benned valamit. Ha nagyon akar.
2012. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most már kezdek megnyugodni, de azért május elején elmegyek a pajzsmirigyhormon vizsgálatra. A válaszodat nagyon szépen köszönöm.
2012. ápr. 27. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!