Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hámlik a kezem, és óriás már-...

Hámlik a kezem, és óriás már- már gumónak nevezhető pattanások vannak a nyakamon. Mitől lehet ez? :/

Figyelt kérdés

December 21.-én kezdődött a szünet, akkor még oké volt minden. Van egy gyógyszer amit szedek, valamint egy kenőcs amellyel kenem magam - a kenőcsöt 3 napig nem használtam, a gyógyszer egy este. Kijöttek a pattanások... Mostanra már nagyjából vissza is húzódtak. De ami még rosszabb, hogy meg a kezemről a bőr kezdett el hámlani! :(

Mitől lehet ez?

17/F



2014. jan. 5. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Allergiás vagy arra a gyógyszerre. Nekem is volt ilyen, nekem meg a talpamon is hámlott a bőr, meg a tenyeremen is viszketett, és utána meg hámlott. Amint kiürült a gyógyszer a szervezetemből, elmúlt.
2014. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!