Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ekcéma miatt kaphatok valamily...

Ekcéma miatt kaphatok valamilyen kedvezményt, szociális ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Pici korom óta vannak atópiás tüneteim, jelenleg egy éve tartósan az egész testemen és nem szűnik meg semmilyen kezelés hatására. Használtam már nagyon sok mindent és sok tízezer ft ment már el rá. Ezt anyagilag nem lehet bírni. Nem nagyon durva, nem repedezett a bőröm mert kenem éjjel-nappal mindenfélével, de ettől függetlenül van, hogy majd levakarom magamról a bőrt. Egyetemre járok és felmerült benne,, hogy esetleg legalább valamiféle minimum szociális ösztöndíjat kaphatnék-e emiatt. Most zárult le egy klinikai kezelésem, és 15000ft értékben írtak fel újabb és újabb krémeket. Most nem tudom miből fogom kifizetni, ha új, másik orvoshoz megyek, annak is fizessek, plusz a gyógyszer.. :( Így is alig jövünk ki a havi keretből, ilyen plusz költségek nagyon megterhelnek. Szóval a lényegi kérdés, hogy ez elég indok lenne arra, hogy kapjak támogatást az egyetemtől?
2014. jan. 12. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá! Tanulmányi támogatást nem adhatnak betegségre, de szociális segítséget mindenképp
2014. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azért írtam szociális támogatást, mert azt pontosan tartós betegségre, alacsony jövedelemre, sokgyerekes családra stb találták ki

2014. jan. 12. 20:08
 3/3 anonim válasza:
Van olyan ismerősöm aki ingyen kapja a tankönyvet "tartós betegség" címen, pont ekcéma miatt.
2014. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!