Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 90%utazási kedvezményt buszra...

Anya3200 kérdése:

90%utazási kedvezményt buszra hogyan tudom igénybe venni, "gyermekét szociális intézményben látogató szülő" címszó alatt?

Figyelt kérdés
A busznál azt mondták,jár,és az intézmény vezetője állít ki egy betétlapot.Az intézmény vezető azt,hogy az államkincstárnál kell kérnem nekem.Az ottani ügyintéző nem is hallott róla,mint ahogy a gyámügyi illetékes sem.Kihez forduljak,és milyen igazolást,vagy betétlapot kell kérnem?
2011. febr. 2. 17:21
 1/2 anonim válasza:

Kedves anya3200!

Az igazság az hogy létezik, de az én tudomásom szerint neked ez nem jár. Mivel, hogy ezt a kedvezményt az állami gondozott gyerekek javára hozták létre. Ezt pedig onnan tudom, hogy én is az vagyok és gyakran ezzel utazok haza.

Így tehát ezt a gyermekednek kell hogy kiállítsák és te szerepelhetsz rajta mint kísérő. És így esetleg ha a kalauz rendes megkapod a kedvezményt. Ha elküldöd a gyerekotthon nevét címét és telefonszámát az (berki.tunde1990@gmail.com-ra) akkor szívesen felveszem velük a kapcsolatot és elmondom nekik hogyan is néz ki valójában ez a papír, mert LÉTEZIK. Remélem tudtam segíteni üdv Tündi

2011. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jah és neked úgy kell szerepelni a papíron mint nevelő. Nem szabad ráírni hogy az anyukája vagy.
2011. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!