Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha tetoválást szeretnék...

Ha tetoválást szeretnék csináltatni, de van egy olyan problémám, hogy ha mondjuk megkarcolom a bőröm akkor bevörösödik, viszket és ritkább esetekben felhólyagosodik az mennyire lenne probléma?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál de nem tudta megmondani hogy mi ez!
2014. febr. 13. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem az elég nagy probléma lenne... akinek nincs ilyen problémája is allergizálhat a tetkó festékanyagára, ha neked csak ennyitől ilyen problémáid vannak, akkor a helyedben tuti nem csináltatnék, mert nagyon begyulladhat az egész... hidd el le lehet élni az életet tetkó nélkül is, minthogy utána majd egy csúnya heg maradjon rajtad, vagy egy allergiás reakciótól komolyabb bajod legyen... én biztos nem kockáztatnák ilyen esetben..
2014. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mivel karcolod meg. Engem pl ha megkarmol a macskám akkor viszket, bedagad (allergia miatt) Neked mindenre így reagál a bőröd? Nem lehet hogy csak sllergiás vagy arra ami megkarcol?
2014. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nekem szinte minden egyes apró sérülés begyullad, viszket, nehezen gyógyul. Ennek ellenére köszöni szépen, minden tetoválásom jól érzi magát:)


Ha egyéb allergiád nincs, akkor valószínűleg nem lesz gond. Annyi dolgod lesz, hogy lassabban fog gyógyulni a tetoválás, tovább fog viszketni, jobban oda kell rá figyelni. Ennyi. Én Alsol krémmel kentem folyamatosan egy-két hétig mindhármat, és semmi problémám velük. Tervben van a negyedik :)

2014. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van más allergiám. Allergiás vagyok a virágporra,kutya ès macskaszőrre egy kicsit,de gondolom ez a tetoválásnál lènyegtelen.
2014. febr. 17. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!