Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizni miért képesek lemenni...

Cigizni miért képesek lemenni bármilyen hidegben is, de amúgy meg hiába hívnák le valakit levegőzni, nem akar? A függőség teszi ezt velük?

Figyelt kérdés

Hívnám le az osztálytársaimat a szünetben kicsit leevgőzni, dumálgatni, sétálni egyet, de "jaajj, hideg van! Fel kell öltözni, meg nincs kedvem!" most hazudnak nekem, és nem is akarnak lemenni, vagy tényleg, ha cigizésről van szó, akkor a minusz 5 fokban is képesek kimenni?


Ennyire függők, vagy csak jól hazudnak?



2014. febr. 12. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben a válasz.


"A függőség teszi ezt velük?" Igen.

2014. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én le szoktam menni, meg akkor már rá is gyújtok :D Szerintem inkább a jellemhez van köze. Van, aki kimegy mínusz 20 fokban is, meg olyan is, aki a meleg lakásban szívja.
2014. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ismeros..en is mindog hivom ferjemet setalni,kutyaval de o faradt keso van (18ora)..de kesobb 21kor azert elmegy cigit venni ami ketszer olyan messze mint a park:( Ezt sosem fogom tudni megerteni
2014. febr. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!