Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lányom lisztérzékeny, nem...

Lányom lisztérzékeny, nem tudom ettől lehet e de ha elmegy wc-re utána újra éhes?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt múlik ez el neki?Már lassan minden nap sütöm a fél kilós kenyeret...
2014. febr. 14. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak valami tanult reflex, nincs biológiai alapja. Az normális, hogy sokat eszik, hiszen rosszabb a felszívódás a sérült bélbolyhok miatt.
2014. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köze sincs a két dolognak egymáshoz, és nem normális az, hogy ennyit eszik!
2014. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gluténmentesen eszik most?
2014. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2napja

perzse h lehet éhes ettől,hhisz ha nem szívódik fel neki akkor éhes lehet tőle,de nem mindnekinek ugyanaz a tünete,neki is eleinte csak viszketés volt meg sok nagy wc.aztán jött az éhség puffadás!

2014. febr. 14. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen kenyeret eszik most? Miket eszik?


A szénhidrátfogyasztás is gyors éhségrohamot okoz. Anyagcsereproblémák egyike, ez nem feltétlen a gluténhoz köthető.


De egészségügyi javulások ~1 héttől kezdve durván fél éven át történnek a gluténmentes étkezés mellett.

2014. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

gluténmenteset!buza szoja mentes lisztkeverék!abbol sütök kenyeret!

van neki IR betegsége de az már régebb óta van akor sem volt éhes folyotn tőle!

nem tudok TK kenyeret adni neki hiszen lisztérzékeny abban nincs teljes kiörlésű amennyire én tudom!

2014. febr. 14. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Hülyeséget beszélnek itt egyesek. Rengetegen írták már nekem, hogy voltak mindenféle kivizsgáláson de nem találtak semmit. Az ő tünetük is: 2óránkénti zabalás, nagy wc, állanndó éhség.


Lányodnak a lisztérzékenység miatt van, bár nem tudom , hogy milyen vizsgálattal derítették ki, mert a gyomortükrözéssel látják a bélbolyhokat stb. vérvétel meg csak megmondja, hogy van-e vagy nincs, nagyobb hiba%al.

2014. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!