Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az normális ha elkezdtem a...

Az normális ha elkezdtem a laktózmentes étkezést akkor felerősödnek a tüneteim?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat viszkettem miota elkezdtem laktózmentesen enni azóta még jobban viszketek!Ez normális?És még ugyanugy görcsöl az alhasam.Sokáig tart hogy ez elmúljon?

2napja diétázok!


2014. febr. 15. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
2 nap az nagyon kevés idő, így nem lehet tudni, az sem biztos, hogy a laktóz miatt viszketsz.
2014. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
más betegséget nem találtak hála Istennek,de miota megvontam laktózt azóta méginkábbb viszketek!lehet ez a gyógyulás: :-)
2014. febr. 15. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már rengetegszer volt mindenféle kiütésem és nem találtak semmit, ezeket nem tudják megmondani, hogy mitől van, csak a tejre sokan allergiásak, egyébként se baj, ha nem fogyasztasz tejterméket, mert sokan úgy gondolják, hogy nem egészséges, a tejen kívül bármi másra is allergiás lehetsz, de persze drukkolok, hogy tényleg a laktóz legyen és elmúljon a viszketés.
2014. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!