Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok....

15 hetes kismama vagyok. Normális, hogy még mindig émelygek, hányingerem van, evés után pedig ezek a tünetek még jobban felerősödnek?

Figyelt kérdés
Sajnos már odáig jutottam, hogy szinte félek enni, mert tudom, hogy utána nagyon rosszul leszek. Két hónapja fekszem itthon, infúziót is kaptam mert a hányástól kiszáradtam. Nem merek elindulni sehová és kezdek egyre depressziósabb lenni a bezártságtól. Sokat sírdogálok.
2013. máj. 23. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Menny el pszichológushoz, vagy mozdulj ki. Van férjed? Beszélgess vele, vagy hívd át a barátaid.
2013. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos normális. én a terhesség feléig nagyon rosszul voltam
2013. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen normális. Remélhetőleg hamarosan javulni fog.Vannak kismamák akiknek tovább tart vagy valamennnyi rosszullét végig van. Ha már nincs hányás azért ki lehet mozdulnod, ha csak ennyi a gond. Úgy értem nem vagy egyébként ágynyugalomra itélve. Sok kismama szigoruan csak feküdhet a terhesség alatt egyéb probléma miatt.
2013. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy a legváratlanabb pillanatokban kap el a hányás, mint a gejzír, megállíthatatlan. Ma reggel lemerészkedtem a közértbe és ki kellett rohannom, nagyon kellemetlen volt a nyílt utcán hányni. Szégyelltem magam. Férjem tündér segít mindenben, türelmes, naponta többször felhív, hogy ne legyek olyan kis apátlan anyátlan. Én egy napi 9 órát dolgozó, szinte minden nap főző, a lányom leckéjét minden nap ellenőrző és kikérdező nő vagyok, vagyis voltam. Nagyon lelki ismeretfurdalásom van amiatt, hogy az elmúlt 2 hónapban szinte semmit nem tudok csinálni. Annyira legyengültem a hányástól, hogy sokszor arra nem volt erőm, hogy kikászálódjak az ágyból. Minusz 10 kilónál tartok most.
2013. máj. 23. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal zacsit. És hívd át a barátaid. Ők tuti megértik. Talán a legjobb barátnőd veled lesz, és segít.
2013. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!