Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Férjemről pár napja derült ki...

Férjemről pár napja derült ki hogy lisztérzékeny. Most a GM étkezéssel eszik és éhesebb illetve nyákosabb a széklete. Ez a gyógyulás jele?

Figyelt kérdés
Azt mondja folyto éhes és a székletén azt veszi észre hogy még több nyákot tartalmaz mint eddig.Lehet ez a gyógyulás jele?
2014. febr. 16. 09:05
 1/5 anonim válasza:
Ha valakiről idösebb korban derül ki, hogy lisztérzékeny akkor sajnos nem nagyon valószínű hogy kigyógyúl belöle..kisebb korban még ki lehet nőni.
2014. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
33éves.akkor soha nem fog elmulni neki ez a sok wc-re járás meg az éhség?
2014. febr. 16. 15:06
 3/5 anonim válasza:
Én csak 17 éves vagyok, de ugyanezekkel a panaszokkal kezelnek már több mint 2 éve...nekem azt mondták az orvosok, hogy soha nem gyógyulók meg mert ezt a betegséget már nem tudom kinőni. Ha a férjed ügyes és kitartó akkor megbirkózik vele és ha sikerül akkor talán ő lesz az az 1 a 15 emberből akinek sikerül ebből a betegségből kilábalnia. Remélem, neki sikerül.
2014. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Katalinka87 válasza:
A lisztérzékenységből nem lehet kigyógyulni, hacsak nem egy másik betegség tünete. Ha jól tartjátok a diétát, akkor meg fog szűnni ez a fura széklet. GM kenyeret, tésztát esztek? Elég nehéz ilyen idős korban átállni..
2014. febr. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ajánlom a paleolit táplálkozást, nekem segített. Én nemcsak lisztérzékeny voltam, hanem tojás, tej, rozs allergiám is volt. Most már tojást tudok enni, a többihez pedig semmi pénzért nem térnék vissza. És pluszban éhezés nélkül fogyhatsz!
2014. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!