Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez is asztma lehet vagy mi?

Ez is asztma lehet vagy mi?

Figyelt kérdés
Mindig visszatérô sípoló légzésem van. 2 hétig semmi, egyáltalán nem sípolok, aztán egy hétig minden nap, de csak 20-30 percet. Semmi más bajom nincs, nem értem... Van ötletetek, hogy mitôl lehet ez? (Persze megyek orvoshoz, csak még nem értem el telefonon.)
2014. febr. 17. 17:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ilyenkor a ki és belégzéskor is sípolok.
2014. febr. 17. 17:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Sport hatására nem fulladsz be? Asztma tünete a befulladas, de attól még lehetsz az.
2014. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem. Heti 3-4 alkalommal futok 40-60 percet, inkább csak kifulladok, ha túl gyors a tempó
2014. febr. 17. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Én spec. fizikai terhelésre fulladok (bár ez kezd elmaradozni) és stressz miatt is, de van, aki pl. a párás időjárástól fullad be. Nekem is van, amikor ilyen sípoló hang jön a tüdőmből, ez annak a jele lehet, hogy le vannak akkor épp szűkülve a hörgők. Amúgy nem minden asztmás fetreng a földön szenvedve egy-egy roham során, van enyhe formája is, mint nekem.
2014. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Allergiától lehet. Valami hörgőszűkítő gyógyszert nem szedsz? Porc építő, hajszesz, rheuma kenőcs, vagy valami külsőleg alkalmazott szer is lehet a ludas. Saját tapasztalatom.
2014. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyesmit nem szedek. Tény, hogy egy-két dologra allergiás vagyok, de tudtommal egyikkel sem találkoztam mostanában.
2014. febr. 21. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!