Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha valaki maszek tüdőgyógyászh...

Ha valaki maszek tüdőgyógyászhoz megy asztma kivizsgálásra akkor ott mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Kis rendelő.Gondolom tüdőröntgen nincs.Érdemes elmenni, vagy nem sokkal jut előrébb az ember? Tüdőgondozóba csak hetek múlva adtak időpontot.Addig lehet szenvedni.
2013. szept. 19. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de amikor a háziorvos elküldött a tüdőgondozóba, másnap a rendelési időben megröntgeneztek és meg is vizsgáltak. Visszamentem a háziorvoshoz, vagy is ő jött ki a lakásra és ő kúrált ki egy kezdődő tüdőgyulladásból.
2013. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Asztma kivizsgáláshoz tüdőkapacitás mérés szükséges. Nem tudom, az ehhez szükséges gép van-e kis maszek rendelőben. Mondjuk egy tüdőgyógyásznak, ha már magánrendel, illene beszereznie ezeket a gépeket, mivel szükségesek a diagnózishoz. Enélkül max megvizsgál gondolom és esetleg, ha vannak tüneteid, ad hörgőtágító gyógyszert.
2013. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Meglátom, hogy leszek.Ha nem javul az állapotom akkor elmegyek egy maszekhoz.Ha már ad gyógyszert, ami javít akkor talán előrébb vagyok.Gondolom a tüdőkapacitásból látja, hogy asztmától vannak-e a tüneteim.
2013. szept. 19. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!