Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hol a legolcsóbb a laktózmente...

Hol a legolcsóbb a laktózmentes vaj, ti hol szoktátok venni?

Figyelt kérdés
Aldiban ma láttam 660 Ft körül van a 250 gr, nem olcsó :(
2014. febr. 23. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig ahol éppen akciós. Pénteken pl az auchanban volt leakciózva egy csomó féle laktózmentes termék:tej, tejföl, joghurt, turó, medve sajt, túrórudi
2014. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, igen, csak sajnos itt nincs Auchan :( De figyelem én is az akciókat, csak gondoltam hátha van egy bevált tipp, hogy mindig ott lehetne venni :)
2014. febr. 23. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb Sparokban szokott lenni, én láttam. A "free from" termékeik közt keresd.
2014. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nabilah válasza:
Én laktózérzékeny vagyok....elárulok egy titkot....A delma light is jó,laktózérzékenyeknek ;-).A laktózmentes vajak nagyon drágák...sütni pedig a liga vajjal szoktam.
2014. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! én margarint nem szeretem, a hidrogénezett növényi zsírt inkább kihagyom. nálam a vaj a befutó, a sparos és az aldis tényleg jó, de kicsit még mindig drágák :(
2014. márc. 4. 17:56
 6/6 anonim válasza:
Nekem az orvos mondta,hogy a Delmában és Ligában nincsen tej! Én Ligát eszek és semmi bajom nincsen tőle!
2014. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!