Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mennyire hihető?

Baltaarcúu kérdése:

Mennyire hihető?

Figyelt kérdés

Voltam allergia vizsgálaton.Géppel végezték,tehát megfogtam egy fém hengert és a tenyerembe szurkáltak,közben valami üvegcséket(amikben feltételezem a vizsgált anyagok voltak)dugdostak a gépbe.Ez a módszer mennyire "hatásos"?

Egy csomó olyan dologra vagyok allergiás,amiket mindennap eszek.Pl: a kakukkfűre iszonyúan allergiás vagyok,de amikor eszem oda vagyok az ízért.Na most hogy is van ez??



2014. márc. 10. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Sarlatánság. Nem tudják, mit cselekednek.
2014. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb eljárások közé tartozik. De azt ne várd, hogy itt agyon fogják dícsérni.
2014. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szervezet egy bonyolult rendszer szerint állapítja meg hogy mire van szüksége. Ennek egyetlen érdemleges döntése a kívánat. Ha valamitöl undorodsz, azt nem is eszed meg. Ennek fordítottja, ha valamit kívánsz annak oka, hogy szervezetednek szüksége van arra a táplálékra. Nem kell mindent elhinni amit a túliskolázottak állítanak! A mondás is azt tartja, hogy kutyát szőrével lehet csak gyógyítani.
2014. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is voltam ilyen vizsgálaton. nekem mondhatni az életemet mentette meg. kicsi korom óta voltak allergiás problémáim, de sose tudtuk igazán hogy mitől, vérből már kijött ez-az, de mégse voltam soha jól. mindig hámlott a bőröm, néha teljesen felhólyagosodott, a hasam mindig puffadt volt, sosem éreztem jól magam a bőrömben. aztán ezen a vizsgálaton kijött rengeteg dolog (majdnem minden) hogy allergiás vagyok rá. azóta ezeket a dolgokat elkerülöm, a kutyánkat kesztyűben simogatom, csak néhány dolgot eszek. a bőröm helyre jött, az emésztésem rendbe jött.
2014. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!