Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mondanátok hihető álsztorit...

Mondanátok hihető álsztorit (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
A héten fitymabemetszésem volt és emiatt 4 hétig nem tornázhatok. Elég kellemetlen dolog én pedig nagyon szégyenlős vagyok úgyhogy nem szeretném elmondani senkinek, de valamivel indokolni kell hogy miért nem tornázok. Van esetleg valakinek ötlete hogy mire lehetne fogni ami hihető? A normális válaszokat előre is köszönöm!

#áltörténet
2012. aug. 29. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mondd azt, hogy orvosi tanácsra le kellett vágni a farkadból, mert túl nagyra nőtt.
2012. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 intrepid ***** válasza:
100%
Bokarándulás, térdrándulás, a tornatanárnak meg négyszemközt mond el az igazat. Ha kibeszéli, akkor az szemétség. Ha mégis kiderül, akkor sincs baj, minden csoda 3 napig tart. Ha lányok szórakoznak esetleg, akkor ajánljad fel, hogy megmutatod nekik, de akkor ők is mutassák meg az övékét. Meglátod, hamar leszállnak a témáról.
2012. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem adtak orvosi felmentést? Én a helyedben visszamennék és kérnék, anélkül amúgy sem maradhatsz le az órákról...
2012. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vakbélműtéted volt, mondd azt :)
2012. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!