Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mehetek szoliba?

Mehetek szoliba?

Figyelt kérdés
Klacid antibiotikumot szedtem, ami elvileg nem okozna fényérzékenységet, így elmentem egy ipl villanófényes szőrtelenítésre. A szőrtelenítés a bikinivonalamon volt. Két hét múlva csalánkiütéshez, övsömörhöz, herpeszhez hasonló kiütések jelentek meg a hasam jobb oldalán. Egy hét alatt szépen elterjedt, egyre több jött ki és egyre jobban viszketett, a hasam másik felét is ellepte, a bikinivonalam jobb oldalát, valamint a jobb oldalamon felfele a hónaljamig. Nagyon kisebb foltokban, enyhébben itt-ott megjelent pl. a bal karomon, jobb lábfejemen. A lefolyása az övsömörre hasonlított, de a bőrgyógyász szerint nem az volt. Már több mint egy hónap eltelt és a gyógyulással járó barna pigmentáció is eltűnt. Soha nem voltam fényérzékeny, ha nem kenem be magam, leégek nagyon erős napsugárzásnál, egyébként nem nagyon szoktam. Elég érzékeny a bőröm, de ilyen téren sose volt problémám. Most, hogy teljesen eltűntek a "pöttyök" és gyógyszert sem szedek, el merjek menni szoláriumba? Nem lesz gond?

2014. ápr. 9. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
a szoli egy baromság, 10 év múlva olyan ronda leszel, hogy senki nem akar majd rád nézni....várj egy kicsit a jó időre és feküdj ki a napra délelőtt vagy a délután 2. felében
2014. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!