Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bőrgyógyász nemrég írt fel...

Ildike84 kérdése:

A bőrgyógyász nemrég írt fel nekem Roaccutan 20mg-os kapszulát a pattanásos bőrömre. Fél évig kell szednem. Azt mondta, napra csak megfelelő védőfaktoros krémmel mehetek, vízpartra nem. Szoliba mehetek közben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tilos!
2012. febr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. febr. 9. 08:35
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
egyáltalán elolvastad a Roakután káros mellék hatásait a szervezetedre? Szörnyű szövődményei lehetnek. Olvasd el mielött ezt a borzalmas gyógyszert szedni kezdenéd Idővel még normális gyereked sem lehet többek között. Azonkívül nem egy esetben előfordul, hogy még rondább lesz a bőröd is. Menj el akármelyik DM szaküzletbe és vegyél VERMIX SZÁRÍTÓKEVERÉK fortét. Esténként és délutánonként jó alaposan rázd fel és erőteljesen kend át a bőrödet vele. Nagyon gyorsan hat, semmi mellékhatása nincs és nem is drága és magyar szabadalom ráadásul Szia
2012. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.Igen elolvastam,de amikor már mindent kipróbáltál és semmi nem használ akkor bízol az orvos véleményében.Sajnos nem fiatalkori pattanásokról van szó.
2012. febr. 9. 23:53
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hanem miről?
2012. febr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, remélem az orvosod kifejtette a "megfelelő" fogalmát, hogy 50+-os, jó minőségű legyen és még azzal is kerüld a napot! Ellenkező esetben iszonyú durva, a normális napégésnél sokkal fájdalmasabb és egy örökkévalóság alatt gyógyuló égési sérüléseid lennének, sajnos én is a saját káromon tanultam meg! Még télre is jó, ha enyhébb fényvédőt használsz nappalra, nyáron pedig szigorúan hosszú ujjú ruha és karimás kalap - szoli eszedbe ne jusson! A szádat is majd folyamatosan kell kenned, mert egyébként cafatokban fog lehámlani róla a bőr és speciális, patikai hidratáló kell majd a kezelés ideje alatt az arcodra is (a kozmetikust is felejtsd el, ha esetleg járnál). Ennek ellenére ha nagyon csúnya a bőröd, akkor megéri, mert utána viszont porcelánbőröd lesz.
2012. febr. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
légy szíves írd már meg mi a baja a bőrödnek? Ez anonim levelezés!
2012. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Az előző kérdésre a válaszom: az arcomon,főleg a szám alatt az államon nagy,gyulladt pattanások vannak de elég sok(vállamon is).26 éves vagyok és kb. 22éves koromtól van ez így.Kozmetikusok javaslatára nem mentem eddig bőrgyógyászhoz,és már mindent kipróbáltam de semmi.múlt hónapban megint előjött (mert nem mindig van rajtam)de sokkal nagyobbak voltak mint eddig.Eltelt 2 nap és besebesedett csak úgy magától így elmentem bőrgyógyászhoz.

2012. febr. 10. 23:35
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

Már írtam Neked, hogy vásárolj a DM szaküzletben mindenhol van), VERMIX SZÁRÍTÓKEVERÉK fortét, Ezzel alaposan dörzsöld be a kritikus részeket. Nem drága, 1400forint körül van és elég sok 120ml. Semmi mellékhatása nincs, csak természetes anyagokat tartalmaz. Meglátod elég gyorsan fog segíteni (forte). Mi is ezt használjuk ilyesmire itthon. Majd írj!

,

2012. febr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. febr. 11. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!