Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Megőrjít az allergiám. Mit...

Megőrjít az allergiám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egész nap könnyezik a szemem, 2percenként fújni kell az orromat mert elcseppen, bedugul.Már tiszta piros az orrom a sok fújástól, fáj is ha hozzáérek.10percenként tüsszentek.Hiába kifújom tövig az orromat, tüdőszakadtáig nyomom kifelé de 2 perc múlva újra előjön.Ráadásul ma ültetni kellett eső után hidegben(mert nem volt más aki megcsinálja, és apámék megkértek), tehát még egy kis megfázást is sikerült összeszednem, kapar a torkom is.Egész éjszaka alig aludtam egy órát(ami nem túl előnyös lefekszek 22-kor elalszok 4-kor és 5-kor már kelnem kell ha időben kész akarok lenni).Totál kivagyok.És ez sajnos a környezetem bánja, mert ilyenkor általában letört, lusta, flegma, mérges vagyok.Nem szándékosan csak így kijön magától.

Mivel lehet enyhíteni legalább az orrfolyást mivel az keseríti meg a napjaimat.A könnyezés meg a torokfájás nem zavar, de ez annál inkább.



2014. ápr. 15. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Allergólogús felkeresése. Addig esetleg erősebb orrsprayek, de csak ma 1 hétig, ugyanis rálehet szokni... Utána csak rosszabb lesz. Tapasztalatból mondom
2014. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!