Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi az, ébredés után tüsszögök...

Mi az, ébredés után tüsszögök és folyik az orrom, aztán elmúlik?

Figyelt kérdés
Milyen nyavaja az, amikor ébredés után 8000-et tüsszentek és fél óra alatt 50 zsebkendőt elhasználok, aztán meg elmúlik? Ez nem minden ébredés után van, de ha hajnalban kimegyek wc-re, már nem tudok visszaaludni, mert kezdődik. Ha bebújok a takaró alá, a melegebb levegőtől elmúlik, sőt meg is tudom előzni, ha érzem, hogy kezdődik. Semmi rendszer nincs benne. Ezt télen, nyáron, bármikor képes vagyok csinálni. Annyit figyeltem meg, hogy ha 23-24 fok alatt van a lakásban, akkor már kezdődik, mert fázok, de olyan is volt már, hogy nyáron jó hűvös volt bent, melegem volt majdnem és mégis! Mi a franc ez???

2014. máj. 19. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon erős porallergiád van, amitől egész évben szenvedhetsz. Nekem is ilyen szörnyű, és nem fog változni.
2014. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rokonomnak is hasonló, ébredés után szokott tüsszögni de neki max 1 óra és el is múlik. Orvoshoz elment de sose talál semmit benne, labor se mutat ki semmit, ezért tehetetlen... :/
2014. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is dettó.Minden nap.
2014. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!