Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gombaölő kenőcsöt használhatok...

Gombaölő kenőcsöt használhatok mellbimbóra?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok az ekcémára, a vegyszerekre vagyok allergiás. Az utóbbi időben kijött a mellbimbómon is. Az elocom nevű kenőcs mindig szokott segíteni rajta, de nem tudom, ezt mennyire lehet mellbimbóra használni, mivel érzékenyebb. Mit csináljak?
2014. jún. 1. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
az ekcéma és a gomba két külön dolog, az elocom nem gombaölő. Óvatosan kell vele bbánni mert szteroid tartalmű krém, de nekem is van amikor csak az segít. de tényleg csak akkor hazsnálom ha muszáj. mondjuk nekem ekcémára pont nem használ semmit de egyéb bör nyavajára (amit az orvosok sem tudnak mitöl van) nagyon jó. Viszont mellbimbón elöfordul a börgomba, jó lenne megnézetni az-e ert akkor arra gomba elleni krém kell és azt lehet oda is kenni nyugodtan.
2014. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj vele a problémáddal a bőrgyógyászhoz el. Igaza van az előttem szólónak, az Elocom nem gombaölő készítmény. Ez egy szeteroid. Pimafucort néven van szteroidos gomba és baktériumölő krém, de vényköteles, és nem csak szteroid van benne.
2014. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!