Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakorlatilag majdnem hibátlan...

Gyakorlatilag majdnem hibátlan a bőröm, semmilyen pattanásom sincsen, viszont eléggé pirosas arcom van és egyenetlen a bőröm színe az arcom egész területén. Van valakinek valami tippje, hogy mit használhatok rá?

Figyelt kérdés
Semmiféleképpen nem szeretnék alapozót használni, de hallottam már olyanról, hogy Helia-D vagy BB - meg ilyenek :D Tapasztalatok, tanácsok?

2014. máj. 20. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosacea-re gondolsz?
2014. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Kozmetikustól vagy inkább kozmetológustól, esetleg bőrgyógyásztól kérdezz rá, hogy mit érdemes használni.nagyon szép és jó bőröd van, ne tedd tönkre valami gagyi kencével, amit a barátnő ajánl.


Nagyon szerencsés bőröd van, mert ez a típus gyakorlatilag alig ráncosodik, ha igen, akkor is majd csak valamikor 60 év felett.

2014. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hibátlan bőr ugyanúgy ráncosodhat. Ezt így látatlanban nem lehet megállapítani.
2014. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első tippem nekem is a rosacea
2014. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, azzal sem vagyok tisztában, hogy miféle az a termék, amit én kiírtam, csak olvastam valahol :D nem sminkelem magam, teljesen natúr vagyok, de egyik nap kipróbáltam valamilyen alapozót, és olyan üde hatást keltett, hogy beleszerettem :D


18 éves vagyok, valószínű még nem fogok ráncosodni, eddig kb. volt 2 kisebb pattim, de anycim bőre is csodaszép -neki sem volt életében vagy három-négy pattanása-, remélem az én bőröm is ilyesmi.


egyébként nem, nem olyan pirosodásra gondolok, nincsen semmiféle komoly elváltozás. kicsit piroslok a pofimnál, illetve a szám felett sárgás, de az se vészes :D de csak ha nagyon közelről nézem, már-már inkább beteges... :D önbizalmat növelnék ezzel, segíteném a lelkemet, hogy elfogadjam magam :D

2014. máj. 20. 21:22
 6/7 A kérdező kommentje:

szimplán tényleg annyi lenne a kérdésem, hogy ami nem is alapozó, hanem inkább ilyen hidratáló (?) krém, ami színezett, hol lehetne venni, vagy pontosan ennek mi is a neve


[link] egy kis szösszenet, ez se biztos, hogy az, csak beírtam gugliba :D

2014. máj. 20. 21:25
 7/7 A kérdező kommentje:
[link] !!!! na pl. ez, lehet van is válasz a kérdésemre :D:D:D
2014. máj. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!