Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tegyek a KEGYETLEN allergi...

Mit tegyek a KEGYETLEN allergia ellen?

Figyelt kérdés

Az allergiám mindig nyáron jön ki és mindig különböző ideig tart. Jelenleg teljesen elfajult a dolog: reggel óta egyáltalán nem kapok levegőt az orromon, a fejemben elképesztően nagy a nyomás: a fülem is be van dugulva, alig hallok, halálosan rosszul vagyok( és nem beteg vagyok vagy nem megfáztam). Bevettem ma már két allergia gyógyszert(max egyet szoktam!!), fújtam az orromba is kifejezetten allergia elleni orrcseppel, de SEMMI!

Légyszives segítsetek valamivel, adjatok valami ötletet, mert ebbe bele fogok halni!!!!!!!!!!



2014. jún. 11. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
elmesz szepen a helyi allergologiara es megnezeted mire vagy allergias. sulyos esetben az orvos fel tud irni olyan gyogyszert, amit csak receptre kapsz, cserebe hatasosabb.
2014. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Orvos, allergológia, kivizsgálás, konzultáció. Mi nem tudunk segíteni, ehhez szakember kell.

Ami talán enyhíti a tüneteket: más allergia-gyógyszer (édesanyám a Zyrtec-et használja, neki az vált be), párásítás (van, akin segít), inhalálás. Egyes gyógynövényolajok hasznosak ilyen esetben, nagybátyámnak a citromfű és az eukaliptusz segített hasonló tüneteknél, viszont ez tüneti enyhítés, az okot nem oldja meg. Egy újab adag pollentől ugyanúgy visszaesel.

2014. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál, tudom mire vagyok allergiás, de azt mondta, hogy ezzel nem lehet mit kezdeni, ez van.
2014. jún. 11. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg elmehetnél másik orvoshoz is (ha még nem), mert nem mind egyformán jó.
2014. jún. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mire vagy allergiás?Sajnos nagyon gyakran megkapja az ember, hogy ezzel nem tud mit kezdeni a doki, ezzel együtt kell élni, ez a korral jár stb.Ilyenkor érdemes más orvost,természetgyógyászt felkeresni.Lehet, hogy csak ő nem találkozott még a megoldással, vagy esetleg a diagnózis téves.A gyógyszerek meg általában csak a tüneteket kezelik,a kiváltó okot nem szüntetik meg. Nagyon sok probléma a hiányállapotokra vezethető vissza és megfelelő táplálkozással rendezhető.A gyógynövényeket próbáltad már? Nagyon sok jó tapasztalat van velük.Elég sok ismerősöm már tünetmentes, megszüntek a panaszaik. Jobbulást!
2014. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ezüstkolloidot permetezni az orrodba. Lehet kapni szórófejes kivitelt is. Sokat segíthet naponta 3x 2-2 befújás.
2014. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!