Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A hátunk mögötti szomszédba...

A hátunk mögötti szomszédba van egy nagy spirál fűzfa, ami a virágjától fehér és én meg allergiás vagyok rá, nálunk is fehér minden a pelyhétől, nem lehet kimenni tőle, mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
hogyan lehetne kivágatni velük a fát? vagy mit lehet ellene tenni?

2014. ápr. 24. 08:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Minden tavasszal egyre durvább, egyre jobban jönnek róla a pelyhek, és az én allergiám egyre erősebb, már az ablakot sem tudom kinyitni szellőztetni sőt már az ajtón is bejön ha valaki kinyitja.
2014. ápr. 24. 08:51
 2/12 anonim válasza:
Azt a módszert már próbáltad, hogy beszélsz velük?
2014. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
elméletileg ha van hiteles orvosi papírod hogy ez nálad egészségügyi problémákat okoz és gátol a szabad mozgásban a virágzás alatt akkor elindíthatsz egy birtokvédelmi eljárást ami során kivizsgálják az ügyet , annak lesz egy határozata amit vagy jó neked vagy nem. De ha nem akarják kivágni a kedvedért akkor marad a polgári biróság
2014. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem állnak szóba velem mert nem vagyunk jóba már nagyon régóta...
2014. ápr. 24. 09:05
 5/12 anonim ***** válasza:
A füzfának NINCS fehér pelyhe!!!
2014. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor te még nem láttál Sprálfűzt... vastagon fehér, olyan pelyhe van mint a nyárfának csak kicsit szürkébb...
2014. ápr. 24. 09:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Az NEM FÜZ!!! (Biológia!)
2014. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
?
2014. ápr. 24. 09:44
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez bizony fűzfa...


[link]


[link]



és az egész udvar ilyen tőle...:


[link]

2014. ápr. 24. 10:07
 10/12 A kérdező kommentje:
mint ha a hó szakadna... és ez már nem csak az allergia miatt veszélyes hanem amúgy is életveszélyes bárki beszippantja mikor levegőt vesz és a tüdejébe megy annak annyi... a spirálfűz meg amúgy is tiltva van...
2014. ápr. 24. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!