Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mennyi idő alatt ürül ki a...

Mennyi idő alatt ürül ki a szervezetemből?

Figyelt kérdés

Nem akartam korházba menni egy betegség miatt addig ameddig nem muszáj, így hát elkezdtem sokkal több gyümölcsöt enni, még több vizet inni és elkezdtem szedni ezeket az ECHINACEA cseppeket. Tegnap volt azthiszem hogy már két napja szedtem. Tegnap délután az arcom kicsit megduzzadt, valamint apró kiütések jelentek meg a karomon... Már tudtam hogy valami nem okés. Megnéztem ezeknek a cseppeknek a mellékhatásait, benne volt hogy arcduzzanat, viszkető kiütés. Mivel más gyógyszert már sokkal régebb óta szedek (antibiotikum, algopirin) ezért azoktól biztos nem lehet ez mert nem vagyok allergiás sem penicilinre sem az algopirinre.


Ma reggel már úgy néztem ki, hogy az egész felsőtestemet ellepték a kiütések és a szám iszonyat bedagadt, kb olyan mint egy négeré (vagy nagyobb!!!)


Valaki hasonló aki tapasztalt ilyet akár ezzel a cseppekkel, akár mással! Mennyi idő alatt múlt el? Mivel tudnék rásegíteni?



2014. jún. 13. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyedben MA mennék orvoshoz, mert tud adni valami allergiaellenes szert.
2014. jún. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

remélem rendbe jössz,és legközelebb meggondolod,szedsz e be mindenféle szert,amiről a neten azt mondják,hogy ''hű ,de jó''

jobbulást

2014. jún. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy nagyon komolym betegségből próbáltam kijönni, seikerült... Most van ez! Nem csak a neten írják ezt... és csak ritka esetben fordul elő allergiás reakció, ki tudta volna? Sajnos ha rajtam áll nem szedtem volna... de az anyám már máshogy gondolta... Mindegy mostmár ez van, azért köszönöm :)!
2014. jún. 13. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!