Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van recept ötletetek?

Van recept ötletetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!14 éves lány vagyok.Nem rég jött ki az allergiám (újra) rettentő sok dologra és nehezen tudom hogy mit egyek...tudnátok nekem segíteni?

amikre allergiás vagyok:

glutén,tej,tojás,napraforgóolaj,krumpli,szója,koffein,dió,mogyoró,mandula,mák,szotyi,csokoládépor,kakaó,gliadin,keményítők,tofu


2014. jún. 19. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
lecsós tarhonya
2014. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a torhanya az tészta vagyis glutén van benne...az nekem nem jó..jah és a paradicsomra is allergiás vagyok
2014. jún. 19. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a sokféle ételallergiát megbízható helyen állapították meg? Van olyan, hogy tombol az allergia és az ember már azt sem tudja mitől van.
2014. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
három helyen nézettük meg,hogy biztosra menjünk és két helyen 90%-os pontossággal ugyan azt mutatták ki
2014. jún. 19. 22:18
 5/6 anonim válasza:
Szia ismerősöm kiskorában ezerféle allergiával küzdött, legalábbis az orvosok ezt állították. Néhány évvel később megállapították hogy cukorbeteg. Az sem sokkal jobb de legalább kezelni tudták, sokkal jobban lett. Lehetséges hogy gyanakodni kéne hogy esetlen valamilyen betegség köthető a sokféle ételérzékenységedhez, szerintem érdemes lenne kisit utánajárni. Sajnos a kérdésben nem tudok segíteni de biztosan van olyan tanácsadás ahol segítenek étrendet kialakítani :)
2014. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet, majd beszélek anyummal.Köszönöm!! :)
2014. jún. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!