Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szúnyogcsípés allergiám lenne?

Szúnyogcsípés allergiám lenne?

Figyelt kérdés
Mikor megcsíp egy szúnyog, vörös lesz, és nagyon megduzzad a csípés körül, aztán csak napokon múlva múlik el, de nem teljesen!Megmarad a nyoma egy nagy piros foltban, és nem tudok vele mit csinálni, hogy elmúljon.Ilyen foltból van rajtam tavalyi is, amik tavaly keletkeztek. Ötletek hogy mit tudnék csinálni? Előre is köszi. 15/L

2014. jún. 20. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznak, illetve allergológusnak mutasd meg, és mondd el neki, mik a tünetek.
2014. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Először arra tippelnék, hogy a szúnyog volt fertőző, de azt írtad több is van belőle (nem minden szúnyog fertőző). Javasolnám én is a bőrgyógyászt, pontosabb információkat tud közölni.:)
2014. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

A kálciumot mondták nekem, hogy azt szedjek, és segít tényleg. Nem látszanak már annyira a csípéshelyek.

2014. júl. 3. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!