Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az allergiától fájhat a tüdőm?

Lipton. kérdése:

Az allergiától fájhat a tüdőm?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja fáj ott a mellcsontomnál középen, akkor fáj ha tüsszentek, ha nyújtózkodok ha oldalrafekszek stb..

Voltam dokinál,2* is, írt fel allergia gyógyszert, ami egy nudli, beútált a tüdőgondozóba, kaptam is időpontot agusztus 16. :) Hajrá Magyarország

Asztmára gyanakszik a háziorvosom, ( de ettől mért ott fáj )

és allergiára, ami igaz is mert a portól, takarmánytól, virág stb... fulladok tőlük , tüsszögök stb..

viszont faterom azt mondja, hogy elvan repedve a mellcsontom, nade mitől repedt el, nem estem el meg semmi

Na most, lesz egy sportrendezvény 2 hét múlva, amire megyek és, hogy nem fájjon annyira, valami fájdalom csillapító kéne, jobb lenne tőle ha íratnék házi orvossal?

Cetirizint szedek most allergiára de mint mondtam, egy nudli

Valaki tud mondani erre valamit?


2014. jún. 21. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz másik allergiagyógyszerrel (Altiva, vagy írass fel Lordestint). Személy szerint kétlem hogy ezt az asztma okozza.
2014. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi más okozhatja?
2014. jún. 22. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!