Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ezek a tünetek lehetnek...

Ezek a tünetek lehetnek tejfehérje-allergiától?

Figyelt kérdés
Csak mert minden honlap mást ír.. :) Puffadás (erősen), fejfájás, öklendezés, ami szerintem böfögési inger akar lenni, bár ilyenkor nem.tudok böfögni.. :/ , van még kimerültségérzet, székrekedés, és nehéz légzés. Emellett ilyen furcsa fehér foltok vannak a karomon, amit nem tudtak még kideríteni, mitől van; elvileg ekcéma, bár a kenőcs semmit se használ. És ha ez allergia, akkor erősödhet a stressztől? Mert eddig puffadtam, de fejfájás meg nehéz légzés meg rosszullét nem volt (ezért is vetem most észre). Vagy mi más lehet? Lisztet és laktózt már néztek, de egyik sem :/. 15/l

2014. máj. 12. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet anafilexiás dolog kezdődött az allergiától, szóval lehet hogy tejfehérje allergia. Látom 2 éve írtad ki, kiderült már?
2017. márc. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!