Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit kell csinálni ha megcsípet...

Mit kell csinálni ha megcsípett egy szúnyog, es feldagadt?

Figyelt kérdés
Pár napja írtották a szúnyogokat a régi legelőkön a falunk mögott. Tegnap előtt kimentem arra a lovagolni, és megcsípett egy szúnyog, hirtelen lecsapni sem tudtam mert a lovam is épp hülyéskedett. Délutánra egy kicsit bedagadt, iszonyúan viszketett. Tegnap ketszer akkora volt a jobb térdem mint a bal, és elkezdett levezdeni. Ma reggelre kisebb lett, de ugyan úgy folyik belőle. A patikában azt mondták hogy allergiás reakció, de eddig még g sose volt ilyen. Az írtó szertől lehet? (Nem mertem vakarni se, de még járni is alig bírtam, mert alapjáraton fájt.)
2014. júl. 1. 09:54
 1/1 anonim válasza:

Nagyon sajnálom, de sajnos az a szúnyog meg fog halni. De most tényleg, nem bírtad lecsapni, mert hülyéskedett a lovad? De miért vitted magaddal? Meg honnan tudod, hogy viszketett a szúnyog? A térded meg nem tudom hogy jön ide, mikor szegény szúnyogról van szó. Mindenesetre büszke lehetsz magadra, hogy ilyen kegyetlen módon végzel vele.


Viccen kívül, szerintem a szertől van igen, és el fog múlni. Ha mégse, menj vissza hozzáértőhöz.

2014. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!