Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejfehérje (kazein) érzékeny...

Tejfehérje (kazein) érzékeny fogyaszthatja a Nutridink tápszert?

Figyelt kérdés
Tejfehérje (kazein), és glutén érzékenységem van, és sajnos ez a súlyomon is meglátszik, nagyon sokat fogytam. A hízás sajnos nem megy, így dietetikus tanácsára szeretném kipróbálni a Nutridrink tápszert. Viszont abban van kazein. Dietetikus szerint nyugodtan ihatom, mindezt az eredményeim alapján mondta, viszont nekem vannak azért fenntartásaim. Fogyasztotta már valaki, aki tejfehérje érzékenységben szenved? Tapasztalatokat szeretnék!
2014. júl. 5. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg helyre nem áll a felszívódásod addig felesleges tápszert venni, nem fogsz hízni - én is ittam, egy deka nem jött rám. A glutént kell teljesen kiiktatni, mert az károsítja a bélfalat. Rizs, köles, kukorica, hüvelyesek mehetnek minden mennyiségben.
2014. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de sajnos ezzel tisztában vagyok, nem most kezdtem. 2 éve szigorú diétán vagyok, és el is indult a hízás, 3 kg-ot sikerült visszanyernem, de sajnos tovább nem megy. Jelenleg 44 kg vagyok, és gyermeket szeretnék, amihez minél előbb teljesítenem kell még legalább 5 kg-ot, és emiatt javasolta a dietetikus a tápszert.
2014. júl. 5. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem, bár nekem nincs kazein érzékenységem de a helyedben én nem próbálkoznék a Nutridrinkkel. Ez nem csodaszer, közönséges cukor és napraforgóolaj van benne, ez alkotja a kalóriatartalmát, illetve 100 ml-je annyi tejfehérjét tartalmaz mint egy közepes tojás. Ha hízni szeretnél használj kicsit több olajat vagy zsírt az ételekhez, én is ezt teszem.
2014. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!