Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen allergiára gyanakodjunk...

Milyen allergiára gyanakodjunk? Három hete kapott először tartós dobozos tehéntejet. Rá egy hétre jöttek ki a foltok. Folyt lent.

Figyelt kérdés

Háziorvos írt rá krémet, szirupot, pöttyösödés elmúlt pár nap alatt. Kettő hete nem evett tejet, tejterméket. Viszont most ismét előjött.

[link]


2014. júl. 6. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Drága kis szívem de tündéri baba. Nyilván nem a tejtől van, a leírásod alapján, én elvinném bőrgyógyászhoz, lehet, hogy nem is allergia, és azért ők több ilyet látnak, mint a háziorvos, aki legtöbbször belgyógyász (egyszer a háziorvosom bőrgombaként akarata kezelni az övsömörömet, laikusként is tudtam, hogy erre ugyan nem kenek Canestent, elmentem a bőrgyógyászhoz).
2014. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, holnap megyünk maszekba allergólógushoz.
2014. júl. 6. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben volt az allergológusnál, és nem talált semmi súlyosat. Jobban van a pici?
2014. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére "csak" esztétikai dolog. Nem fáj semmije....

Doki szerint se egyértelmü allergia, lehet akár belső gyulladás is.

2014. júl. 7. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem. Az én kisfiamon is voltak kiütések nemrég, főleg a mellkasára lokalizálódva (nem ilyenek, mint nálatok, halványabbak, kisebbek), de enyhe megfázás is kísérte, és az orvos vírusos exanthemanak nevezte, amikor lezajlott a fertőzés elmúltak, én előtte nem gondoltam, hogy összefügg a kettő. Ilyen is van...
2014. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!