Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Attól félek allergiás vagyok...

Attól félek allergiás vagyok a papagájainkra. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Amikor köztük vagyok akkor nem tüsszögök,meg semmi,de mindig,amikor lefekszek elkezd fájni a torkom,meg bedugul az orrom.Eleinte,amikor lettek(kb 8 hónapja),akkor semmi sem volt,de most egy-két hete kezdödött.Vannak hullámos papagájok,nimfák,kanárik,rozellák és törpepapagájok,meg fürjek.Remélem nem rájuk vagyok allergiás,mert azt mondta az anya,hogy akkor meg kell tölük válnom.

2014. júl. 10. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Elkpzelhető, mert fiam is akkor lett allergiás mikor papagájai lettek, de el kell menni egy allergiavizsgálatra, mert csak az mutatja ki, hogy mire lettél allergiás, elvileg lehet poratkára is érzékenység.
2014. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekünk már voltak 8 hónapja is,de csak mostanában kezdett el bedugulni az orom.Mit csináltak a papagájokkal?
2014. júl. 10. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Addig semmit, ameddig nem nézetted meg, hogy tőlük van-e, menj el allergiavizsgálatra.
2014. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké,már el akartunk menni.
2014. júl. 10. 15:21
 5/6 A kérdező kommentje:
És a maga fia allergiás volt a papagájokra?Mik voltak a tünetei?Mit csináltak a papagájokkal?
2014. júl. 10. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Neki is később jöttek elő allergiás tünetek, orrdugulás, nátha, könnyezés, torokviszketés és jó pár évig kitartott, még utána is, hogy már nem voltak meg a madarak.

A két nöstény szétmarta egymást egy nagy verekedés után, a két fiú pedig pár év után elhullott.

2014. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!