Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valaki le tudná nekem írni,...

Valaki le tudná nekem írni, hogy milyen tüneteket produkál az aki pollen allergiás?

Figyelt kérdés
Minden egyes tünet érdekelne,ami belefér egy ilyen allergiába,még az is ami ritka,de van.
2014. jún. 19. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Vizes orrfolyás, orrviszketés, tüsszögés, orrdugulás, torok- és szájpadláskaparás,szemviszketés, könnyezés, kötőhártya-gyulladás.
2014. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szemdagadás, könnyezés, állandósult orrfolyás, tüsszögés. Mivel a fiam a parlagfű pollenjére a legmagasabb besorolás alá tartozik, 6 éves korában tele volt a teste levedző sebekkel. Akkor azt mondta a doki, hogy marad a levegőbe pollen. Addigra a légúti tünetei eltűntek, maradt a testi.


Homeopátiás szereket adtam neki, mára 16 évesen minimális tünetei vannak csak.

2014. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Az kimaradt, hogy a kora téli időszakra lett tele sebekkel.
2014. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem az állandósult orrdugulás megvan,néha tüsszögés,de ami ijesztőnek tűnik az a torok vagy garat (nem tudom pontosan mi) bizsergető érzése.Nem kapar,hanem inkább bizsereg.Ez is lehet pollenallergia?

Fül-orr-gégésznél voltam,aki elég csúnyának találta az orrom,adott orrspray-t és monda,hogy olyan mintha valami folyton irritálná az orrom.Jövőhéten kell visszamennem,de addig gondoltam,hátha valaki okosabb mint én...Köszönöm az eddigi válaszolóknak!

2014. jún. 19. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
A torkodban a csiklandó érzés lehet ételallergia is.
2014. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra nem gondolnék,mert ez már vagy 2 hete állandó és nem csiklandoz,hanem bizsereg.De azért köszi!Valaki aki még aki tud tünetet mondani?
2014. jún. 20. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is szokott bizseregni tőle a torkom, sőt viszketni is. A folyamatos orrfújástól szokott az orrom vérezni is.
2015. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!