Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tegyek a nem átlagos...

Mit tegyek a nem átlagos szúnyogcsípésemmel (helyével)?

Figyelt kérdés

Legalább is a válaszban biztosan hiszem hogy igen. Hajdúszoboszlón nyaraltam a családdal, júl.16-án mikor egy szúnyog megcsípett. A csípés felhólyagosodott hasonlóan: [link] . Az enyém kb. 1,5 cm átmérős volt. Ezt kiszúrtuk mint mindig eddigi életemben, kifolyattuk a gennyt. Aztán figyelmes lettem hogy most nem szívódott fel, hanem nagyon sötét barnára bekeményedett a hólyag kb. 1cm átmérősre. Mint az alvadt vér, de nem az volt hanem a hólyag maga. Ezt ma kilökte a bőröm és viszketett. Én pedig lekapartam. Most egy mély lyuk tátong a lábamon közepén három vörös pötty és folyik a genny belőle.

Ügyelet nincs a közelünkben, és annyira nem vagyok megrémülve hogy utazzak 30 km-t, lehet a semmiért.

Jelenlegi kép a lábamról:

[link]

[link]

Nem tudok jobb képet csinálni, fejletlen technikai eszközök miatt. :\



2014. júl. 27. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Tegyél rá párakötést éjszakára, és ha nem múlik el a gennyesedés tőle, irány az orvos!!!
2014. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ.
2014. júl. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!