Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tegnap alkalmaztam az arcomon...

Tegnap alkalmaztam az arcomon ezt a csodaszerkent emlegetett Sudocremet. Nos, a nap vegere kezdtem eszrevenni, hogy a szemeim korul szamomra megdobbento es sokkolo apro kis holyagos reakcio jelentkezett! Volt mar valakinek ilyen panasza?

Figyelt kérdés
Privat bordokihoz jarok, aki aug 22. -en erkezik haza a nyaralasabol, az viszont meg rengeteg ido es az utcara sem merek ilyen allapotban kimenni! Varom segito valaszaitokat!

2014. aug. 10. 14:15
 1/6 anonim válasza:

Én nem ismerem ezt a krémet utánanéztem, hogy mi is ez és megdöbbentő mert ezt találtam:

Alkalmazható:


a babapopsi védelmére a széklet és vizelet, irritáló anyagaival szemben

irritált, kipirosodott bőrre

ekcémás bőrfelületen

sebkezelésre

horzsolásos bőrfelületen

enyhe égési sérülésre és fagyási bőrsérülésre

csípések tüneteinek enyhítésére

aknés bőrfelületen

borotválkozás és gyantázás után

felfekvéses bőrfelületen


na mármost a dobozjára az van írva, hogy a bőr mindennepos védelmére érdekes, hogy neked hólyagok jelentkeztek. Lehet, hogy van benne valami amire allergiás vagy és valószínű te se tudtad, hogy az vagy. Szerintem ne kenjed többet a bőrőd ezzel.

2014. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy arckrémtől apró piros viszkető kiütések jelentek meg, azonnal ittam egy Kálcium pezsgőtablettát, lemostam az arcomat és pár óra múlva elmúlt, Ne használd arcodra többet ezt a terméket, ha rosszabbodik, akkor menj el holnap a bőrgyógyászatra.
2014. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sztem is menj el egy nem privát bőrgyógyászhoz


szinte biztos h allergia

2014. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Allergiás vagy az egyik összetevőjére, ilyen bárkivel előfordulhat bármelyik krémnél. Keress egy másik fajtát, ezt pedig ne használd többet. A hólyagok pedig el fognak múlni pár nap alatt, csak ne piszkáld őket.
2014. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy a krémtől jöttek ki a kiütések? azon a környéken alkalmaztad?
2014. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezert is vagyok biztos benne, hogy a krem okozta a problemat mert csak azon a teruleten jelentkezett az allergia ahova kenegettem.
2014. aug. 10. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!