Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tanácsoltok, hogyha a...

Mit tanácsoltok, hogyha a víztől (nem bojler) ekcémás bőrkiütések jelennek meg?

Figyelt kérdés
Valami miatt Szegeden a víztől egy-két helyen nagyon durván előjön a ekcéma. Tudnátok ajánlani valamit? Mitől lehet? Hogyan akadályozhatom meg? Köszönöm!

2014. aug. 16. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:

sztem az nem a víztől lehet, hanem valamitől, ami a vízbe kerül vagy vmi egész mástól.

nekem is sok dologtól kijön (pl. citruféléken levő gomba elleni szerektől).


sztem kerüld a fürdést ezeken a helyeken. azt is megfigyeltem, hogy miniél drágább egy tusfürdő, annál ekcémásabb leszek tőle...

érdemes lenne most egy darabig mosakodókenőcsöt használnod vagy vmi hiperérzékeny babáknak való fürdetőt, de NEM baba tusfürdőt. tavaly nyáron fél flakonnal elhasználtam, és még fél év múlva is sebes volt tőle a bőröm...

patikában vagy bőrgyógyásznál tudsz segítséget kérni, mert leeht, hoy nem ekcéma.

2014. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!